Транспорт. Звязок

Організація транспортного обслуговування населення

Протягом 2019 року вживалися заходи щодо поліпшення організації транспортного обслуговування населення. Транспортне сполучення між населеними пунктами району забезпечують 4 автоперевізники:  ПрАТ «Драбівське АТП- 17143», ПП «Еліт-Транс», ПП Нечитайло, ФОП Плохута по 17 приміських маршрутах.

Відділом містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово – комунального господарства райдержадміністрації у травні цього року було оголошено конкурсу на право обслуговування приміських автобусних маршрутів, що не виходять за межі району. Так за результатами заключено договори з ПрАТ «Драбівське АТП- 17143» на маршрути:

№1 - «с. Демки – смт Драбів», через с. Новомиколаївку, с. Бирлівку, с. Кантакузівку, с. Свічківку, с. Золотоношку; 

№2 «с. Степанівка – смт Драбів» через с. Погреби, с. Мойсівку,  с. Шрамківку, с. Кантакузівку, с. Свічківку, с. Золотоношку;

№3 -«смт. Драбів – с. Кононівка» через с. Кантакузівку, с.Шрамківку;

№4 «АС Драбів – ст. Драбів»;

№5 «с. Білоусівка – смт Драбів».

Відповідно до рішення Драбівської районної ради «Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки» затверджено Порядок відшкодування витрат від пільгового перевезення окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування.

Всього передбачено коштів на пільгове перевезення автомобільним транспортом в сумі 719,0 тис. грн.

Райдержадміністрацією в Програмі економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району на 2019 рік, з метою поліпшення якості транспортного обслуговування населення передбачено механізм фінансової підтримки автоперевізників, що в установленому порядку забезпечують надання послуг по перевезенню пасажирів на маршрутах загального користування,  які  не виходять за межі Драбівського району.