Транспорт. Звязок

Важливим напрямком роботи райдержадміністрації залишається організація та контроль за безперебійним транспортним сполученням населених пунктів району. Діє конкурсний комітет з питання автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Драбіваського району та комісія з врегулювання питань транспортного обслуговування населення райдержадміністрації.

 Транспортне сполучення між населеними пунктами району забезпечують 4 автоперевізників: ПрАТ «Драбівське АТП 17143», ПП «Еліт Транс», ПП Нечитайло М.С., ПП Плохута по 16 приміських маршрутах, які охоплюють 45 населених пунктів.

Основні показники роботи автотранспорту за січень – квітень  2018 року перевезено 83,7 тис. т вантажів, що становить 110,3 % до відповідного періоду минулого року, вантажооборот становить 13,9 млн.т/км, або 163,1 % до відповідного періоду минулого року. За звітний період перевезено 56,4 тис. пасажирів, що становить 65,7 % до відповідного періоду минулого року, пасажирооборот становить 1,7  млн. пас. км, що становить 74,3  % до показника минулого року.

Важливим напрямом роботи райдержадміністрації залишається організація та контроль за безперебійним транспортним забезпеченням населених пунктів району. З метою забезпечення безперебійного руху транспорту  проводилися робочі зустрічі з автоперевізниками району. Діяли конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Драбівського району та  комісія з врегулювання питань транспортного обслуговування населення райдержадміністрації.

Автоперевізники дотримуються правил перевезення людей, у тому числі дітей, дотримуються встановлених обмежень швидкості руху, руху через залізничні переїзди.

Транспортна інфраструктура Драбівського району налічує 175 об’єктів, з них: 42 автопавільйони, 74 автобусні зупинки, 49 металевих навісів та 10 стоянок для відпочинку учасників руху, які силами штатних працівників (сіл, селища) по благоустрою та філією «Драбівський райавтодор» підтримуються у належному санітарному стані.

Станом на 01.06.2018 спостерігається наступна ситуація на ринку телекомунікаційних послуг:

- стаціонарний зв'язок (телефони): загальна кількість споживачів становить 5 948 абонентів, в тому числі 4590 звичайних телефонів та 1358 телефонів з блокатором;

- дротове радіомовлення: мережа нараховує 2090 абонентів. 

- інтернет: всього 1346 абонентів, з яких лише сільського населення підключено  3,9 % від загальних користувачів.