Транспорт. Звязок

Вагоме місце в системі життєзабезпечення району належить галузі транспортного обслуговування. Транспортне сполучення між населеними пунктами району забезпечують 5 автоперевізників: ПрАТ «Драбівське АТП 17143», ПП «Еліт Транс», ПП Нечитайло М.С., ПП Плохута по 16 приміських маршрутах, які охоплюють 45 населених пунктів.

Важливим напрямом роботи райдержадміністрації залишається організація та контроль за безперебійним транспортним забезпеченням населених пунктів району. З метою забезпечення безперебійного руху транспорту  проводилися робочі зустрічі з автоперевізниками району. Діяли конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Драбівського району та  комісія з врегулювання питань транспортного обслуговування населення райдержадміністрації.

Автоперевізники дотримуються правил перевезення людей, у тому числі дітей, дотримуються встановлених обмежень швидкості руху, руху через залізничні переїзди.

На відшкодування пільгового перевезення укладено договори про розрахунки за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян із  ПП Нечитайло з терміном дії до 03.01.2018, в яких пільгова категорія населення має право на безкоштовний проїзд по вівторках та четвергах.

Транспортна інфраструктура Драбівського району налічує 175 об’єктів, з них: 42 автопавільйони, 74 автобусні зупинки, 49 металевих навісів та 10 стоянок для відпочинку учасників руху, які силами штатних працівників (сіл, селищ) по благоустрою та філією «Драбівський райавтодор» підтримуються у належному санітарному стані.

Станом на 01.10.2017 спостерігається наступна ситуація на ринку телекомунікаційних послуг:

- стаціонарний зв'язок (телефони): загальна кількість споживачів становить 5 948 абонентів, в тому числі 4590 звичайних телефонів та 1358 телефонів з блокатором;

- дротове радіомовлення: мережа нараховує 2090 абонентів. 

- інтернет: всього 1346 абонентів, з яких лише сільського населення підключено  3,9 % від загальних користувачів.