Протидія булінгу в шкільному середовищі

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг.
Булінг (bullying, від анг. bully — хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей.
 Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.
                З метою попередження даного явища  у шкільному середовищі 9 жовтня 2018 року службою у справах дітей райдержадміністрації для учнів 10-х класів Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. С.В. Васильченка – гімназія» проведено лекцію на тему: «Протидія булінгу в шкільному середовищі». Даним заходом охоплено 30 осіб шкільної молоді.
« Повернутись