Розширене засідання районного Центру допомоги учасникам АТО

 

10 жовтня 2018 року у Великому залі Будинку рад заступником голови райдержадміністрації, співголовою Центру від влади Л. Рудик проведено розширене засідання Центру допомоги учасникам АТО щодо виявлення соціально-економічних проблем військовослужбовців, інвалідів війни, сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації І. Гайдай,  заступник голови районної ради Т. Богославець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних та громадських організацій Драбівського району - члени районного Центру допомоги учасникам АТО та учасники антитерористичної операції – представники від сільських та селищної громад.
В ході роботи присутніми обговорено питання про стан виділення земельних ділянок учасникам АТО, інформацію по якому надав начальник відділу у Драбівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області М. Лимаренко.
На засіданні заслухано інформацію головного лікаря Центральної районної лікарні С. Бойко та завідуючої Драбівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини КНП «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Черкаської області Л. Чепіженко щодо надання медичної та психологічної допомоги учасникам АТО, інформацію начальника відділу соціального захисту постраждалих від ЧАЕС та інвалідів управління праці та соціального захисту М. Костяного про стан забезпечення професійної адаптації і стан соціального забезпечення та надання матеріальної допомоги учасникам АТО.
Присутнім учасникам бойових дій фахівцями були надані рекомендації і роз’яснення з поставлених питань щодо виникнення соціально-економічних проблем військовослужбовців, інвалідів війни, сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
Також на розширеному засіданні Центру очільник району І. Гайдай скерував спеціалістів соціальної сфери до небайдужого відношення щодо проблем, з якими звертаються учасники бойових дій та дав доручення провести відповідну роботу з вирішення актуальних питань, що виникають в учасників АТО.
Цього ж дня відбулися збори громадської організації «Спілка воїнів АТО Драбівщини», на яких головою організації було одноголосно обрано – учасника бойових дій АТО Стойду Віталія Петровича, жителя селища Драбів.
« Повернутись