Виставка дитячих творчих робіт «Дитинство без насильства»

 

«Мир у сім’ї – мир у державі» - під таким гаслом розгорнуто виставку дитячих та юнацьких малюнків в рамках щорічної всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Конкурс організовано сектором у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації з метою привернення уваги громадськості до актуальності проблеми домашнього насилля, подолання проявів насильницьких дій у соціальному оточенні як дітей, так і дорослих.
Більше 20 вихованців Драбівської дитячої школи мистецтв у віці від 6 до 14 років підтвердили, що проблема набула особливої гостроти, адже юні художники висвітлили у своїх роботах необхідність захисту дітей від домашнього насилля, неприпустимість сексуальної експлуатації неповнолітніх, протидії торгівлі дітьми, поваги до їх потреб, актуальності подолання військового конфлікту на Сході нашої держави. А найменші учасники виставки-конкурсу не забули нагадати про запобігання насиллю над тваринами.
Переглянути роботи можуть всі бажаючі у фойє першого поверху Будинку рад. Виставка триватиме до 10 грудня 2018 року, після чого будуть підведені підсумки конкурсу малюнків та нагороджено переможців, а також учасників акції.
Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації
« Повернутись