“Зимова казка - 2019” для дітей з обмеженими фізичними можливостями

 

Взимку, коли сніг вже давно вкрив своєю ковдрою подвір’я та стріхи хат, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, у нашій країні відзначають два найбільші свята – Новий рік та Різдво. Ці новорічні свята  символізують втілення дитячих мрій та віру у диво. Кожна дитина незалежно від її здібностей та можливостей прагне уваги, любові й тепла, бажає проявити свої творчі вміння та досягнення. Найбільше очікують цих свят ті, кого у більшості випадків ми намагаємося не помічати, хто потребує особливого підходу і кому для щастя, насправді, потрібно зовсім мало – це діти з обмеженими фізичними можливостями. Вже понад 10 років Драбівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить районне новорічно-різдвяне свято  для даної категорії дітей під назвою “Зимова казка”.
Не став винятком  і 2019 рік. Працівниками центру спільно з відділом культури райдержадміністрації 04 січня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні районного центру культури та дозвілля з врученням новорічних пакунків проведено районне новорічно-різдвяне свято для 112 дітей з особливими потребами “Зимова казка”. На цей захід запрошувалися всі діти, у яких є проблеми зі здоров’ям. До речі, серед них були і такі діти, які брали участь у новорічному заході вперше.
Для дітей та їх батьків була представлена святкова новорічна вистава за участю Діда Мороза і Снігуроньки та інших казкових, новорічних персонажів. В програмі свята діти спілкувалися між собою, брали участь у веселих конкурсах, за участь в яких отримували подарунки та призи. Окрім цього, майстри художньої сфери  Школи мистецтв запропонували бажаючим юним учасникам свята  взяти участь у нанесенні аквагриму. З допомогою такого гриму спеціалісти створювали різні  образи в залежності від побажань дітей. Такі малюнки на обличчі для діток — не тільки цікава розвага, але й спосіб вразити себе, батьків, з’явившись перед знайомими, родичами, друзями в тому чи іншому образі.
У цей день ніхто не залишився без уваги, святкових привітань та гарного настрою.
У новорічно-різдвяному святі взяв участь благочинний Драбівського округу протоієрей Дмитро Івануса, який привітав із новорічно-різдвяними святами дітей, їхніх батьків та вручив всім запрошеним дітям солодкі подарунки.
« Повернутись