Засідання тимчасової комісії райдержадміністрації

Під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніни Симоненко проведено засідання тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат (далі – тимчасова комісія).
На засіданні тимчасової комісії розглянуто питання стану виплати заробітної плати по філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор». Заслухано пояснення керівника та головного бухгалтера філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор», які надали обґрунтовані пояснення причин виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та графік погашення даної заборгованості.
За результатами проведеного засідання керівнику рекомендовано вжити всіх можливих заходів для додержання вимог чинного трудового законодавства.
Членам тимчасової комісії  дано доручення проводити аналіз та моніторинг підприємств, установ та організацій району щодо стану виплати заробітної плати в районі та через засоби масової інформації здійснювати  роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств, установ та організацій району щодо вжиття всіх можливих заходів з метою запобігання заборгованості із виплати заробітної плати та  підвищення рівня заробітної плати в районі.
« Повернутись