Експрес-інформація «Все, що треба знати сьогодні»

Використання різноманітних інформаційних джерел допомагає сучасній людині критично оцінювати ситуацію, формувати власну позицію, розібратися у величезному океані інформації. Одним з головних осередків інформації і в наш час залишаються книги, періодичні видання.
         Великий обсяг пізнавальної, корисної, потрібної всім інформації пропонує підбірка новинок книг та періодики «Все, що треба знати сьогодні», презентована працівниками Драбівської районної бібліотеки 12 березня цього року згідно з планом роботи відділу культури райдержадміністрації.
         Відрадно, що бібліотека, завдяки хорошій підписці періодичних видань, регулярному оновленню книжкового фонду, може задовольняти найвибагливіші читацькі смаки і запити.
На увагу користувачів книгозбірні заслуговує художньо-інформаційний довідник «Символи Українства», що в цікавій формі розкриває зміст і значення символів та образів нашої духовності, які повинен знати кожен українець. Допитливому читачеві буде корисно дізнатись багато невідомих і загадкових фактів, які зібрані в книзі О. Лаврик «1000 цікавих фактів про Україну».
Матеріали виставки познайомлять відвідувачів з новими методами лікування хвороб, лікарськими рослинами. «Нова енциклопедія сучасного господаря» містить багато порад, необхідних сучасному селянину, всім, хто займається присадибним господарством.
Знайшли місце в експозиції і видання про рідний край, його історію. Для багатьох земляків буде цікаво ознайомитись з книгою поета з Маньківки, лауреата районної літературної премії імені Михайла Масла за 2019 рік, Юрія Макаренка, що дає добре уявлення про поетичний талант автора, тематичне і жанрове різноманіття його лірики.
Запрошуємо відвідати бібліотеку і ознайомитись з експрес-інформацією, що стане захоплюючим відкриттям для всіх, хто хоче крокувати в ногу з часом, надійним помічником в роботі, навчанні і під час відпочинку.
« Повернутись