Соціальна робота з правопорушниками

12 квітня 2019 року Драбівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр) спільно з Драбівським районним сектором філії Державної установи « Центр пробацій» було проведено захід  з особами засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі щодо запобігання вчинення повторних злочинів засудженими до іспитового строку, які перебувають на обліку Драбівського РС з питань пробацій    .
Провідний фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ознайомив присутніх з причинами злочинності, через які молоді люди опиняються на лаві підсудних  та шляхи їх подолання.
Крім того, спеціаліст Центру надав консультування з питань захисту їх прав та інтересів, оформлення відповідних документів, надав інформацію про можливість працевлаштування, здобуття професії, ведення здорового способу життя та відмови від шкідливих звичок. Всі ці та інші соціальні послуги надаються Центром особам, які порушили чинне законодавство України.
Разом з тим, особлива увага фахівця із соціальної роботи Центру  була направлена на  роль сімейних цінностей, родинних зв’язків та  відповідального батьківства.
Начальник з питань пробації провів інформаційно-роз’яснювальну роботу серед умовно-засуджених осіб, які відбувають покарання не пов’язані із позбавленням волі. Ознайомив  їх із правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень.  В ході роботи з правопорушниками  наголосив про  спільне розв’язання проблемних питань, які виникають у роботі з профілактики та попередження повторної злочинності серед  осіб молодіжного віку.  Особливу увагу молодих правопорушників  зосередив на важливості усвідомлення ними правових та соціальних норм, які є запорукою успішної соціалізації.
« Повернутись