ІІ Всеукраїнський конкурс гітарного мистецтва «Fiesta»

 

Гітара залишається одним із найпопулярніших музичних інструментів не лише в Україні, а й у світі. Історія розвитку гітари налічує багато століть і за цей час відбулося чимало відкриттів та нововведень: змінювався сам інструмент, були винайдені різні прийоми гри, змінювались музичні стилі, музична естетика і світосприйняття загалом.
         11-12 травня в м. Черкаси на базі філіалу Черкаської музичної школи №5 відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс гітарного мистецтва «Fiesta». Пройшовши попередній відбір взяли участь 55 кращих учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв у номінації «соліст» з різних куточків України, а саме: Києва, Одеси, Харкова, Хмельницького, Чорноморська, Первомайська, Вінниці, Херсону, Миргорода, Чернівців, Кропивницького, Новомиргорода, Черкас, Сміли, Шполи, Корсунь-Шевченкова.         
         Запрошено до участі в ІІ-му турі конкурсу учнів Драбівської дитячої школи мистецтв Богдану Ковригу та Артема Березу (Викладач Матієнко Н.В.), які виступали в 3-й віковій категорії (13-15 років) де кількість учасників складали 34 учні. Незважаючи на шалену конкуренцію наші учні виступили достойно та отримали Дипломи – Дипломант конкурсу.
 
         Зараз важко уявити, що інструмент, який був створений для домашнього музикування, за декілька століть вдосконалення технічних можливостей, набуде такого розмаху популярності та виконавської майстерності.
         Майстер клас, для викладачів, провела голова журі конкурсу викладач по класу гітари Одеської національної музичної академії, кандидат мистецтвознавства, в.о. доцента члена президії Асоціації гітаристів України Національної Всеукраїнської музичної спілки, почесний член Асоціації гітаристів Югославії – Олена Хорошавіна.
« Повернутись