«Батьківщина – від слова батько»

В цьому році Україна вперше, згідно з Указом президента, в третю неділю червня відзначатиме День батька. З незапам’ятних часів у нашого народу батько користувався особливою пошаною і повагою, бо це господар, захисник і воїн. Мужність чоловіка полягає в тому, щоб захищати свій край, оберігати родину, дбати про добробут сім’ї.
«Батьківщина – від слова батько» - таку назву має викладка літератури, оформлена працівниками Драбівської районної бібліотеки 11 червня відповідно до плану роботи відділу культури райдержадміністрації. Експозиція знайомить відвідувачів книгозбірні з публіцистичними, художніми творами, матеріалами періодики, що розповідають про традиційну роль батька в українській родині, значення і вагомість його авторитету.
Повага до батьків -  в основі загальнолюдської моралі. Життя на землі, перший досвід доброти, честі і духовності починається з батька і матері.
У слові Батьківщина – слово «батько» корінне. Вона у нас одна, як і батько – один. Не соромтеся  проявити ніжність і пошану до своїх батьків, бо наступить час, коли гірко пожалкуєте, що так мало сказали теплих слів своїм найдорожчим.
« Повернутись