Проведено координаційну нараду

   8 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Володимирович Лобода провів координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.
Про хід виконання  заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2019 рік  інформувала Сіпко Марина Миколаївна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації. Вона зазначила, у результаті проведеної роботи у І півріччі поточного року економія бюджетних коштів по видатках склала 1767,5 тис. грн.
Про соціальне забезпечення громадян України, які прибули на тимчасове перебування до району з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення Симоненко Ніна Михайлівна. За розглядом даного питання встановлено, що на даний час в районі проживає  105 сімей, які прибули з АР Крим та східних областей України. 38 сім’ям призначена щомісячна  адресна допомога для покриття витрат на проживання. Проведено 11 засідань комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, за рішенням якої 21 особа отримує соціальні виплати.
Про підсумки роботи галузі тваринництва за І півріччя 2019 року та хід збирання ранніх зернових культур в районі доповів заступник начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Безпалько Микола Павлович.  Про підсумки роботи галузі тваринництва за І півріччя 2019 року та хід збирання ранніх зернових культур в районі доповів заступник начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Безпалько Микола Павлович. 
 Про проведення заходів щодо імунізації населення в районі інформував директор комунального некомерційного підприємства «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Балагурчик Олександр Іванович. Станом на 01.07.2019 в районі вакциновано проти керованих інфекції 2886 осіб. Проводяться обов’язкові профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюку, корі, поліомеліту, правцю, туберкульозу, вірусного гепатиту В. Активна роз’яснювальна  робота проводиться з батьками, які відмовляються від щеплення.
 У порядку контролю розглянуто питання ходу проведення ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

    
По кожному з питань перший заступник голови райдержадміністрації дав відповідні доручення, виконання яких направлені на усунення недоліків та покращення показників діяльності органів влади.
« Повернутись