Прозаїк. Поет. Краєзнавець.

«Як був українцем учора –  так буду ним вічно я жить!»   
В. Щерба.
         10 липня минає 85 років від дня народження відомого краєзнавця, поета, члена спілки журналістів України Володимира Павловича Щерби, що багато зробив для вивчення історії рідного краю, патріотичного виховання молоді. Історія стала його душею, поезія – любов’ю.
         Пройти життєвими дорогами талановитого земляка, познайомитися з його творчістю відвідувачам Драбівської районної бібліотеки допоможе краєзнавче досьє «Прозаїк. Поет. Краєзнавець», підготовлене  її працівниками 9 липня 2019 року згідно з планом роботи відділу культури Драбівської РДА.
         В. Щерба не просто поет, він – пророк. Нікого не залишить байдужим його патріотична лірика, представлена на виставці, - сплав українського темпераменту і інтелекту, любові й болю за долю України. Віршовані рядки відображають душевний стан поета і є як ніколи сучасними і потрібними нам у цей складний і відповідальний час, коли слово теж стає зброєю.
         Чесний і правдивий погляд на нашу історію запропонував  дослідник у своїх краєзнавчих роботах. Написані з великою любов’ю до рідного краю, вони стали справжньою енциклопедією, настільною книгою для вчителів і учнів, суттєво поповнивши скарбницю наших знань про власне минуле.
         Володимир Щерба завжди прагнув вірно служити своєму народові, нести людям добро і світло. Запрошуємо завітати до книгозбірні і ознайомитись з експозицією, що висвітлює доробок великого патріота нашої землі, яким ми можемо по праву пишатись.
« Повернутись