Святкування дня села

Пахне рідне село тишиною лугів
і роздоллям небес, і піснями гаїв,
 І полями, де сонячне світить чоло,
І полями, де сонячне світить чоло!..
 
Моє рідне село… Своїм  корінням сягає воно у сиву давнину, у те далеке  ХVІІ століття, коли  було вперше згадано в архівних документах. Для нас це велика і славна історія. Свято села, це свято його жителів, завдяки яким воно процвітає. На нашому святі найпочеснішими гостями є велика родина мешканців  Великохутірської об’єднаної територіальної громади – від найменшого її жителя до найповажнішого.
Село - наш дім, наше коріння і доля, наша кровність і материнська пісня. Наше село - розбуджені досвітки, духмяні пахощі літа. Тут живе наше дитинство, це частина нашого серця. Вона наша сповідь і турбота, і безтурботність теж.
7 вересня у Великому Хуторі святкували день села.
Радість нашого свята з нами розділив  почесний гість перший заступник голови Драбівської райдержадміністрації  Лобода Володимир Володимирович, який привітав та вручив подяки жителям села. Сільський голова Ніна Олександрівна Шинкаренко привітала усіх присутніх та дякувала представників громади за наполегливу працю, турботу та підтримку заради процвітання рідного краю. На святі привітали наших героїв -  воїнів – земляків, яких запросили, щоб сказати їм найщиріші слова вдячності за їх відвагу, мужність та героїзм і вручити нагороди. Відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016  установлено відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції». Також вітали найстарших жителів, тих хто прожили у парі 50 років, тіх що народилися в цьому році, тих що одружилися. Не обминули увагою і інші сфери, які надають послуги у селі. В програмі свята були включені виступи сільських аматорів художньої самодіяльності  Великохутірської об’єднаної територіальної громади.
Всіх присутніх на святі пригощали кашею, пиріжками, варениками, всі бажаючи мали змогу купити шашлик. Для найменших жителів були безкоштовно батути, морозиво, солодка вата. В фойє будинку культури були представлені виставки декоративно-прикладного мистецтва від організацій села та персональна виставка робіт Кукоби О. М.
« Повернутись