Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно»

Починаючи з 27 травня до 30 вересня триває прийом конкурсних есе від студентів-учасників. Вже 23 жовтня 2019 року будуть оголошені імена переможців всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Запрошуємо студентів м. Черкаси, а також мешканців всіх регіонів, що навчаються в ЗВО Черкащини та всієї України долучитися до участі у конкурсі та поборотися за переможні місця, за які передбачені нагороди:
  • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.
  • Студенти держзамовлення у разі перемоги отримають стипендіальне забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання.
Учасникам конкурсу пропонується написати есе на тему:
«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»
До конкурсу можуть приєднатися студенти будь-яких курсів та всіх факультетів ЗВО Черкащини,  що навчаються на контрактній основі чи державному замовленні. Це можуть бути конкурсанти будь яких спеціальностей, факультетів, але тих ЗВО, які підтримали соціальну ініціативу мотивації сучасної молоді. Детальніше ознайомитися з переліком учасників, правилами та умовами конкурсу зручніше за посиланням.
Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки: Likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; E-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; Uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей; Nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.
« Повернутись