Рейд «Урок»

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у  закладах освіти.
Відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України „Про загальну середню освіту”,  та  спільного наказу служби у справах дітей  та відділу освіти райдержадміністрації від 30.08.2019 №100 та №130 „Про організацію проведення у 2019 році районного профілактичного заходу „Урок”, з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі спеціалістами служби у справах дітей Драбівської райдержадміністрації спільно із спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації  та  працівником Драбівського ВП Золотоніського ГУНП України в Черкаській області проводиться рейд «Урок» у   закладах  освіти Драбівського  району.
Мета проведення такого заходу, не тільки виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, але й популяризація основних напрямків діяльності служби у справах дітей щодо захисту прав дітей, профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин пропускають заняття.
         Одночасно з  дітьми, що схильні до бродяжництва, які систематично залишають місце свого проживання, перебувають на обліку у службі у справах дітей райдержадміністрації та секторі превенції Драбівського відділу поліції  проведено відповідну профілактичну роботу з метою запобігання вчинення ними правопорушень та недопущення негативних проявів поведінки, пропусків занять без поважних причин, залишення постійного місця проживання.
Рейд „Урок” продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року та заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.
« Повернутись