Оформлення краєзнавчого досьє «Видатні літературознавці з Драбівщини»

 

Святкуючи 330-річчя рідного селища, ми з гордістю згадуєм імена земляків, що принесли славу не лише Драбову, а й усій країні. До таких шанованих людей можна сміливо зарахувати видатних літературознавців, критиків, докторів філологічних наук Бориса Андрійовича Деркача з Нехайок, та Ігора Олександровича Дзеверіна з Драбова.
До 90-річчя від дня народження видатних науковців та згідно з планом роботи відділу культури райдержадміністрації 8 жовтня в Драбівській районній бібліотеці було оформлено краєзнавче досьє «Видатні літературознавці з Драбівщини», присвячене їх життю і діяльності.
Праці з історії літератури, що належать дослідникам, відзначаються глибиною і тонкістю наукового аналізу, полемічною загостреністю, мистецьким смаком і принесли їм заслужене визнання. У 1988 році І.О. Дзеверін та Б.А. Деркач були удостоєні Державної премії УРСР імені Т.Г Шевченка.
Запрошуємо до перегляду краєзнавчого досьє, матеріали якого не залишать байдужими ні вчителів чи студентів, ні взагалі любителів красного письменства.
« Повернутись