«Це нова якість обслуговування», – очільник області про інформатизацію медзакладів

Райони перевірять на впровадження програми інформатизації в закладах охорони здоров'я. Про це на координаційній нараді в ОДА сказав очільник області.
            Як наголосив Юрій Ткаченко, на Черкащині діє програма інформатизації сфери охорони здоров’я області на 2015 – 2020 роки.
            – Інформатизація – це нова якість обслуговування пацієнтів і важливий захід у межах реформи медицини, – сказав голова ОДА. – Автоматизована система супроводу пацієнтів (тобто електронна черга, електронні картки пацієнтів тощо) вже впроваджена в Золотоніському районі. І це вдала практика. Інші райони повинні були передбачити в бюджеті потрібні кошти на інформатизацію своїх закладів охорони здоров'я, мати чіткий план поетапного під’єднання до системи, бо це один із пріоритетів галузі. І ми перевіримо, як його втілюють у життя.
            Нагадаємо, першопрохідцем у запровадженні автоматизованої системи супроводу пацієнтів на Черкащині став обласний кардіоцентр.