Чергова гірка втрата нашого земляка

Днями драбівщина прощалася з ще одним учасником АТО, жителем села Демки Жуком Сергієм Йосиповичем, 1969 року народився. Він загинув під час ворожого обстрілу українських позицій в районі шахти Бутівка поблизу м. Донецька вночі 14 червня 2018 року.

17 червня 2018 року, в с. Демки Драбівського району зібралося чимало рідних, близьких та односельців, щоб попрощатися з земляком. В церемонії прощання також взяли участь голова райдержадміністрації Іван Гайдай, голова районної ради Володимир Дзега, бойові побратими, ветерани АТО Драбівщини.

Присутні на скорботній події згадували Сергія Йосиповича як життєрадісну людину, патріота своєї батьківщини. За словами бойових побратимів, він був досвідченим і навченим військовослужбовцем, ділився досвідом і був взірцем для всіх.

Нехай світла пам’ять про нашого земляка, героя-патріота, який виконував військовий  обов’язок перед Батьківщиною, назавжди залишиться у наших серцях.

Слава Героям! Слава Україні!