До уваги громадян!

10 жовтня з 10 години на базі Центру надання адміністративних послуг Драбівської райдержадміністрації (смт Драбів, вул. Центральна, 69) з метою надання якісної правової допомоги відбудеться консультування громадян представниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області, нотаріусами.

У рамках заходу Ви можете отримати роз’яснення з питань: правової допомоги, оформлення земельних ділянок, порядку їх державної реєстрації; оформлення договору оренди земельної ділянки, порядку спадкування за законом; порядку виконання виконавчого провадження, сплати аліментів, державної реєстрації актів цивільного стану та ряду інших питань.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

Телефон для довідок: (04738) 30581