Драбівщина попрощалася з героєм-земляком

    Днями Драбівщина попрощалася з героєм-земляком, який загинув захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави на сході України.
Шевченко Василь Віталійович  був снайперем десантно-штурмового батальйону.
    25 квітня в селі Піски отримав кульове поранення, несумісне з життям, йому було лише 28 років. У нього залишилась 3-річна донька.
    В останню путь, полеглого бійця прийшли провести численні мешканці села, рідні, друзі, знайомі. На похороні були присутні бойові побратими загиблого, а також представники влади, громадські активісти, волонтери, молодь та небайдужі до чужого горя люди.
   
    Військовий комісар Драбівського районного військового комісаріату Роман Савенко звертаючись до рідних та близьких загиблого висловив співчуття, подяки і підтримки. Він зауважив, що Василь  був гідним бійцем, надійним побратимом для своїх командирів і бойових товаришів та вручив, батькові воїна почесну відзнаку за заслуги перед Черкащиною.
    Зі сльозами на очах та болем у серці люди несли квіти і вінки, державну символіку, лампадки. На місцевому кладовищі, під звуки Державного Гімну України та залпові постріли з автоматів, хоронили полеглого воїна.
     Герої не вмирають! Вічная пам’ять Герою!
« Повернутись