Ілюстративна виставка «Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»

 

 

День Незалежності України - важливий день для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення дати  «24 серпня» і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.  Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Напередодні свята в районній дитячій бібліотеці оформлено книжково - ілюстративну виставку «Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»

Для того аби привернути увагу читачів - дітей до глибокого осмислення героїчної історії нашої країни, на виставці представлено літературу з історії України, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов’язки людини в Україні, а також духовну велич держави. 

« Повернутись