Підвищення якості системи освіти

      
           15 квітня в Черкаському інституті післядипломної освіти педагогічних працівників розпочалась ХIХ обласна педагогічна виставка «Освіта Черкащини». Це знакова подія для підвищення якості системи освіти, оскільки виставка презенту є кращі доробки освітян області, сприяє впровадженню новітніх технологій в навчально-виховний процес, популяризує перспективний педагогічний досвід, створює умови для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів.
Нинішня «Освіта Черкащини» присвячена 200-річчю від Дня народження Т. Г. Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області, 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та визволення області від фашистських загарбників, на якій представлена велика кількість цифрових ресурсів: 677 комплектів, зокрема, інтерактивне комп’ютерне забезпечення викладання предметів.
Цього року в конкурсній частині виставки взяли участь більше 1 000 навчальних програм та навчально-методичних посібників. Матеріали педагогів усіх міст та районів області відобразили найбільш актуальні на сучасному етапі розвитку освіти напрями діяльності.
За високі досягнення в навчанні та вихованні, впровадженні передового педагогічного досвіду на міжнародних та всеукраїнських виставках пам’ятною відзнакою «Імідж освіти Черкащини» нагороджені відділ освіти та методичний кабінет Драбівської райджержадміністрації, Золотоношківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради.
Вітаємо навчальні заклади району з перемогою та дякуємо за плідну і творчу працю!
 
 
« Повернутись