Інтернет-опитування щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді

 

 

Міністерство молоді та спорту є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та ралізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 "Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки" (зі змінами) Міністерство молоді та спорту є головним виконавцем завдань, що стосуються підвищення рівня професійної компетентності у сфері національно-патріотичного виховання.

З метою якісного виконання зазначених завдань Плану дій, Міністерство молоді та спорту України та Державна установа "Державний інститут сімейної та молодіжної політики" проводять інтернет-опитування щодо вивчення основних складових компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання молоді.

Пропонуємо усім фахівцям сфери національно-патріотичного виховання, представникам громадських організаційдо 10 вересня 2019 року пройти опитування за посиланням: : https://forms.gle/Yu2AGoJkCwTg9nLU8.

« Повернутись