Комісія райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

З метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в Драбівському районі,  посилення соціального захисту та врегулювання окремих проблемних питань 31 липня  2019 року  голова Драбівської райдержадміністрації І. Гайдай  провів засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.

В ході комісії розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини- сироти.

2. Про визначення порядку участі батька у вихованні малолітніх дітей.

3. Про надання дозволу на дарування житлового будинку неповнолітній дитині.

4. Про  надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку від імені малолітньої дитини.

5. Про взяття 6 сімей, які перебувають в складних життєвих, обставинах під соціальний супровід.

6. Про зняття 8 сімей  з  соціального супроводу, у зв’язку з мінімізацією складних життєвих обставин .

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

За підсумками засідання   голова райдержадміністрації Іван Гайдай зазначив, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Саме тому влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.