Конструктивний діалог влади і перевізників

24 квітня в Драбівській райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Лободи, голови районної ради Володимира Дзеги, автоперевізників району та сільських голів з питань поліпшення стану організації транспортного обслуговування населення району.
В умовах зростання цін на пальне та комплектуючі нам необхідно зберегти існуючу мережу транспортного сполучення, - наголосив Володимир Лобода, - послідовно працюючи над її оптимізацією, максимально забезпечувати дотримання затверджених графіків руху та перевезення пільгових категорій населення, а так забезпечити стан сполучення усіх населених пунктів з районним та обласним центрами.
Сільські голови та автоперевізники внесли свої пропозиції щодо поліпшення організації транспортного сполучення.
За підсумками «круглого столу» було ухвалено рішення щодо відкриття додаткових маршрутів на проблемних ділянках транспортного сполучення в районі, а контролюючим органам – доручено активізувати роботу по проведенню рейдів по виявленню нелегальних автоперевізників.