Літературне досьє «Феномен історичної пам’яті»

Павла Загребельного можна з повним правом назвати духовним нащадком Нестора-літописця, адже його романи – це є своєрідний літопис багатостраждальної української історії від сивої давнини Київської Русі до першого десятиліття незалежності. Для багатьох мільйонів українців цей письменник залишився охоронцем історичної пам’яті, взірцем людської гідності та високої духовності.

Літературне досьє «Феномен історичної пам’яті», підготовлене згідно з планом відділу культури  Драбівської РДА 12 серпня 2019 року працівниками Драбівської районної бібліотеки до 95-річчя від дня народження українського класика, покликане донести до користувачів багатство його творчої спадщини, представивши твори письменника, матеріали про його життя і діяльність, літературознавчі дослідження.

Масштаби ерудиції письменника справді феноменальні. Він написав найбільше з  українських прозаїків усіх часів. Справжнє читацьке визнання йому принесли романи «Диво», «Роксолана», «Дума про невмирущого», «Я, Богдан», «Тисячолітній Миколай» та багато інших. Герої творів класика знають, що таке диво любові, диво творчості, диво взаєморозуміння, диво пошуку істини і збереження людської особистості, як найбільшої коштовності. Вони дають нам безцінні моральні уроки. Невже ми станемо відмовлятися від них?

« Повернутись