Методична робота – домінанта підвищення якості надання соціальних послуг

 

В Міжнародний день сім’ї, 15 травня поточного року працівниками Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано 5 сімей, в яких виховується 13 малолітніх та неповнолітніх дітей, що проживають в селах Яворівка, Шрамківка. В даних родинах здійснено перевірку умов проживання, вивчено стан забезпеченості продуктами харчування, гігієнічними засобами та речами першої необхідності. Водночас 2 сім’ям, з них 1 внутрішньо переміщена сім’я надано гуманітарну допомогу одягом, взуттям та дитячими іграшками.

З метою вдосконалення соціальної роботи з  сім’ями, дітьми та молоддю, оволодіння та впровадження нових технологій, ведення діловодства, цього ж дня  2 фахівцям із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які працюють  на територіях Кононівської, Яворівської, Шрамківської  сільських рад надано методичну та практичну допомогу  щодо покращення роботи по ранньому виявленню, обліку сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах і не можуть подолати їх самостійно, роботі з сім’ями учасників АТО, внутрішньо переміщеними сім’ями, сім’ями, де є діти з обмеженими фізичними можливостями тощо.

Крім того, здійснено перевірку ведення документації, а саме: журнали вхідної, вихідної документації, журнали обліку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, журнали реєстрації особових справ соціального супроводу, особові справи супроводу, облік проведення інформаційно-просвітницької групової роботи, журнали обліку актів перевірки цільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини, сімей учасників АТО, внутрішньо переміщених сімей. 

В рамках проведення перевірки, особлива увага зверталась на належне ведення діловодства по заповненню початкових та комплексних оцінок потреб дитини та її сім’ї, планів соціального супроводу та карток послуги консультування. Колегам рекомендовано дотримуватися вимог до оформлення документів, що виготовляються за допомогою друкованих засобів.

Фахівцям із соціальної роботи надано термін на усунення недоліків, які виявленні під час роботи та рекомендовано надати документи для повторної перевірки.

Дана робота буде проводитись протягом травня поточного року, згідно затвердженого графіку центру.

 

« Повернутись