MixSport – спортивний портал Володимира Кличка

Спорт – це те, що робить наше життя кращим. Спортивний портал MixSport створений для того, щоб зробити краще сам спорт. Точніше, зробити його доступним для кожного. Як показує практика, більшість навіть не знають, що неподалеку від них знаходиться хороший тренажерний зал або стадіон, а також, що неподалік проходить міжнародний турнір. Mixsport вирішив це питання, і тепер ви будете знати все про спортивне життя нашої країни. Цей інформаційний спортивний проєкт є відкритою безкоштовною платформою для організаторів спортивних заходів, власників клубів, менеджерів спортивних секцій та інших локацій, де проходять спортивні події.

Вся інформація в одному спортивному порталі - все, що необхідно:

  • спортивні локації з точними адресами та контактними даними: тренажерний зал, басейн, дитяча секція, спортивна федерація, екстрим-парк і т.д.;

  • афіша спортивних заходів вашого міста: футбольні матчі, турніри зі змішаних єдиноборств, змагання для любителів та інші івенти;

  • можливість знайти тренера з будь-якого виду спорту;

  • блог з корисними статтями, найцікавішими новинами зі світу спорту, добірками, репортажами з ексклюзивними фотографіями, інтерв'ю та ще безліччю інших матеріалів про спорт і здоровий спосіб життя.

Шукай спорт навколо себе!

Пошук на сайті здійснюється дуже швидко і легко: вводите своє місце розташування і вид спорту, що вас цікавить, а на карті миттєво відобразяться всі існуючі варіанти.

mixsport.pro – спортивний портал, який створений, щоб покращити ваше спортивне життя і внести до нього нові барви. Засновник проекту Володимир Кличко.

 

« Повернутись