На координаційній нараді розглянули результати роботи структурних підрозділів РДА та районних служб

5 серпня голова Драбівської райдержадміністрації Іван Гайдай провів координаційну нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, заступника голови районної ради Тетяни Богославець, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників територіальних органів виконавчої влади

Про проведену роботу щодо реалізації Плану протиепізоотичних заходів по Драбівському району на 2019 рік, профілактики інфекційних захворювань тварин та утримання стабільної епізоотичної ситуації в районі доповів  начальник Драбівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Роман Яровенко.

Про практичні аспекти реалізації Закону України «Про ринок електричної енергії» розповіла  начальник Драбівського центру обслуговування споживачів Світлана Згуря.

Про хід підготовки закладів освіти до роботи в новому навчальному році прозвітувалась Валентина Шевчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Окрім  того, на нараді було розглянуто питання про  стан ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

За підсумками розгляду питань, головою райдержадміністрації  надані певні  доручення .