Нагальні питання та проблеми, які є на часі актуальними в районі, обговорені на щотижневій координаційній нараді

 
 
 
 
22 квітня відбулася чергова  координаційна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Сергій Поволоцький за участю керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району. У роботі наради взяли участь голова районної ради  Володимир Дзега та його  заступник  Тетяна Богославець.
Обговорені нагальні питання та проблеми, які є на часі актуальними  в районі та розглядалися шляхи їх вирішення.       
Так, про роботу щодо соціального обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни в рамках підготовки до відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років проінформувала начальник управління праці та соціального захисту населення Ніна Симоненко. Вона повідомила, що на обліку перебуває 1682 ветерани війни, а саме: 124 інваліди війни, 175 учасників бойових дій, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 201 особа, 1182 учасники війни. Соціальними інспекторами управління спільно з виконкомами сільських та селищних рад та соціальними працівниками територіального центру  протягом березня - квітня проведено відвідування ветеранів  Великої Вітчизняної війни. На кожного ветерана оформлено соціальний паспорт, в якому визначено соціально-побутові потреби  та потреби у медичній допомозі (всього 1399 шт.). Одинокі непрацездатні ветерани війни, які потребують різних видів допомог, соціально-побутового обслуговування взяті на облік відділенням соціальної допомоги вдома. На даний час обслуговуванням охоплено 342  ветерани війни.  У Великохутірському стаціонарному відділенні проживає 8  одиноких ветеранів війни, для яких створено належні умови проживання.
Протягом  поточного року грошову компенсацію на бензин, ремонт та транспортне обслуговування одержали 23 інваліди війни на загальну суму 3,0 тис.грн.,  допомогу на лікування з районного бюджету надано одному   ветерану війни на суму 1,0 тис.грн.
Головний лікар центральної районної лікарні доповіла про медичне обслуговування ветеранів. За 3 місяці поточного року оглянуто лікарями майже 1150 ветеранів їх  планове амбулаторно – поліклінічне, стаціонарне, санаторно – курортне оздоровлення.
З поміж іншого присутні обговорили важливі питання життєдіяльності району, зокрема виконання бюджетів усіх рівнів, стану проведення весняно-польових робіт, організації роботи з мобілізації,  виплати  державних соціальних допомог, а також проведення благоустрою територій населених пунктів, придорожніх смуг.
« Повернутись