Напрацювання спільного механізму вирішення проблем драбів'ян

13 серпня  відбулася виїзна робоча нарада першого заступника голови Черкаської ОДА Тараса Висоцького у Драбівському районі. У нараді також взяла участь Звягінцева Олена Миколаївна, начальник  Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації, Бойко Альона Федорівна, начальник Головного Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. Серед запрошених – заступник голови районної ради Тетяна Богославець, голови ОТГ та сільські голови, депутати обласної, районної  рад, керівники установ і організацій району, правоохоронних органів, фіскальної служби, громадськість, представники місцевих ЗМІ.

Під час зібрання спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, фахівцями установ та організацій вдалося обговорити ряд питань, які найбільше хвилюють жителів нашого району.

Значну увагу приділили питанню ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Не менш важливим було питання функціонування освітніх закладів, а саме їх готовность до навчального року в умовах «Нової української школи» та добудови спортивного залу для Драбівського НВК.

Розглянули питання функціонування первинної та вторинної медичної ланки, надання соціальних послуг населенню.

Окреслили й подальші кроки щодо реалізації природоохоронних проектів в районі та заходи щодо утилізації невідомих та непридатних до використання хімічних засобів.