Нарада з актуальних питань

Сьогодні, 11 лютого голова райдержадміністрації Іван Гайдай провів координаційну нараду за участю заступників голови райдержадміністрації, заступника голови районної ради керівників структурних підрозділів райдержадміністрації територіальних органів міністрерств, інших центральних органів виконавчої влади в  районі, голови районної ради ветеранів, головного редактора приватного підприємства «Редакція газети «Драбівщина».

Під час наради були розглянуті питання щодо виконання законодавства із забезпечення прав дитини на утримання, про що інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Гайдай та питань щодо підвищення рівня оплати праці, дотримання мінімальних державних гарантій у сфері оплати праці начальника управління праці та соціального захисту населення Ніни Симоненко.

У порядку контроля були заслухані інформації щодо проведення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та інформацію щодо якості питної води, призначеної для споживання дітям в закладах освіти.

За підсумками наради прийнято відповідне рішення.