Навчання з цивільного захисту

06 червня 2019 року в приміщенні Великого залу засідань Будинку Рад було проведено виїзне функціональне навчання з питань цивільного захисту серед  керівників органів виконавчих влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та їх заступників.

Навчання проводив Потапенко Іван Миколайович, викладач обласних та міста Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

В ході навчання висвітлено питання щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, планування основних заходів у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та основні принципи підготовки населення до дій при виникнення різних надзвичайних ситуацій. В кінці навчання проведено підсумковий контроль рівня знань слухачів.