Обговорили важливі питання

Сьогодні, 9 вересня 2019 року, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода провів координаційну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Людмили Рудик, голови районної ради Володимира Дзеги, заступника голови районної ради Тетяни Богославець, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

Під час наради важливу увагу приділили галузі освіти, зокрема говорили про організацію харчування дітей та дотримання санітарно-гігєнічних норм у закладах освіти району, про стан ремонту шкільних автобусів. З даних питань інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Шевчук.

На порядок денний було винесено ряд не менш важливих питань: про стан підготовки до утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення до роботи в осінньо-зимово-весняний період 2019-2020 років; про  проведення осіннього комплексу польових робіт; про стан призначення житлових субсидій та про результати обласних комплексних спортивних змагань «Спартакіада 2019 серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування».  

За результатами обговорених питань надано відповідні доручення до виконання.

« Повернутись