Обстеження умов проживання неблагополучних сімей

З метою  захисту прав та інтересів дітей, 8 серпня 2018 року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з  працівниками Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУНП у Черкаській області та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В ході даного заходу обстежено 5 категорійних сімей які виховують 10 дітей де, батьки не забезпечують дітям належне утримання, виховання та розвиток.

За підсумками обстеження на одного з батьків складено протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьківських обов’язків), проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу, щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків  відносно малолітніх та неповнолітніх дітей, недопущення вчинення жорстокого поводження та насильницьких дій щодо дітей, а також роз’яснено юридичну складову даного питання. Здійснено профілактичну бесіду, щодо негативних явищ, соціально-небезпечних хвороб та ризиків залежностей.