Оформлення літературного досьє «Талант, помножений на волю» до 90-річчя від дня народження Р.І. Іваничука

Видатного українського прозаїка Романа Івановича Іваничука з повним правом можна назвати національним письменником. Його творчий доробок – це ціла бібліотека, що для мільйонів українців стала джерелом знань про наше минула, школою духовності і патріотизму.

До 90-річчя від дня народження митця, лауреата Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка і згідно з планом відділу культури райдержадміністрації у Драбівській районній бібліотеці 27 травня було оформлено літературне досьє «Талант, помножений на волю», присвячене його життю і творчості.

Художні твори, представлені на виставці, охоплюють майже всі найважливіші періоди життя українського народу – від часів Київської Русі до сучасних днів, відкривають для читача дивовижну і величну галерею діячів нашої історії.

Візитною карткою прозаїка став перший його історичний роман «Мальви», що широко висвітлював тему яничарства – зречення рідного народу, зради батьківської землі і був вилучений з літературного обігу на довгих 18 років.

Зацікавить відвідувачів книгозбірні і підготовлений в Інтернет-центрі вебліографічний список «Майстер української історичної прози», що дає можливість глибше пізнати цю визначну постать українського літературного олімпу, автора близько 60 книг, в кожну з яких він вкладав свою душу.

Запрошуємо до знайомства з творчістю романіста, що захоплює щирою правдивістю, збагачує нас знаннями про тисячолітню історію боротьби за волю і незалежність України. Уроки історії вчать, як крокувати в часи прийдешні.