Охорона праці очима дітей

         Згідно із планом заходів з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці у Черкаській області під девізом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві» Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Управління виконавчої дирекції фонду у Черкаській області провели конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».
Учні відділу образотворчого мистецтва Драбівської дитячої школи мистецтв представили на І (районний) тур свої творчі роботи в 3-х вікових категоріях. Переможцями I туру конкурсу стали:
вікова категорія (7-8 років) Перехрест Олександр  «Охорона праці – запорука життя», Нечитайло Артем «Безпека праці» – 1 місце; Перехрест Олександр «Охорона праці на хімічному підприємстві», Радченко Ілона «Зберігай правила безпеки на будівництві» – 2 місце; Івануса Оксана «Безпека чатує на тих дітей, які не задумуються над тим, де можна гратись і чим», Баштан Вікторія «Охорона праці перш за все» – 3 місце.
(9-11 років) Павлик Владислав «Будь обережний! Вивчай, знай і виконуй!» – 1 місце; Шульга Владислав «На виробництві» – 2 місце; Байда Анна «Умови праці – запорука кожної людини», Горбачик Анастасія «Безпека праці – запорука успіху» – 3 місце;
(12-13 років) Баштан Дмитро «Зберігай правила безпеки з хімічними засобами» – 1 місце; Бобович Анна «Будівництво - це не місце для розваг та ігор», Видовський Ярослав «Охорона праці – це головне» – 2 місце; Куріленко Анастасія «Безпека праці – запорука кожної людини», Кириченко Павло «Здав але пізно» – 3 місце.
28 квітня у Всесвітній день охорони праці, роботи переможців будуть представлені  у   ІІ-ому (обласному) турі конкурсу дитячого малюнка.  
 

 

« Повернутись