Перевірка умов проживання сімей Драбівського району, які опинилися у складних життєвих обставинах

Службою у справах дітей Драбівської районної державної адміністрації  13 травня 2019 року було обстежено умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в с. Бирлівка.
Було відвідано п’ять сімей, під час візитів було встановлено, що, нажаль, не всі батьки поліпшують умови для проживання дітей, їхні житлово-побутові умови потребують покращення, а саме ремонту та, в окремих сім’ях, прибирання.
З батьками дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах проведена профілактична робота щодо належного догляду за дітьми, необхідності покращення житлово-побутових умов для їх виховання та повноцінного розвитку, цільового використання коштів на утримання дітей.
Також батьків попереджено, що у разі ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей, їх буде притягнуто до відповідальності у встановленому законом порядку.