Підсумки оздоровлення дітей та учнівської молоді у Драбівському районі

Діти – це наше майбутнє, тому питання організації та проведення змістовного відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської молоді – одне з головних і пріоритетних в напрямку реалізації дитячої та молодіжної державної політики в Україні.
          Оздоровлення дітей та учнівської молоді здійснюється через мережу закладів охорони здоров’я, дитячі оздоровчі центри та  літні оздоровчі табори.
         Станом на 25 вересня  послугами оздоровлення та відпочинку в районі охоплено 3204 дітей, в тому числі оздоровлення – 1285 дітей пільгових категорій (36% від загальної кількості дітей)  та відпочинок – 1919 дітей  (100% від планового завдання).
               Протягом літнього періоду в районі працювало 34 таборів відпочинку та 18 таборів праці і відпочинку при загальноосвітніх школах. Відпочинком  охоплено 1919 дітей.
            Загалом на проведення оздоровчої кампанії 2014 року в місцевому бюджеті використано 405,4 тис. грн.( 2013 рік - 351,4 тис.грн.) із них: для відпочинку учнівської молоді у пришкільних таборах - 175,1 тис. грн., 60 тис. грн. (2013 – 40 тис.грн.) для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у оздоровчих закладах області; субвенцій сільських (селищних) рад у сумі 202.2 тис. грн.
 З 01 січня цього року   в «Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» оздоровлено 4 дітей пільгових категорій. З 28 вересян по 18 жовтня отримають послуги оздоровлення у даному закладі ще 5 дітей пільгових категорій.
 Вважаємо, що оздоровлення та відпочинок дітей і учнівської молоді Драбівського району влітку 2014 року відбулося на належному рівні.