Питання співпраці об’єднаних територіальних громад з управлінням праці та соціального захисту населення обговорили на зустрічі з Русланом Чикалом

 

 

 

14 серпня  відбулася виїзна робоча зустріч директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслана Чикала у Драбівському районі. У нараді також взяли участь Шимчук Олег Іванович, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА, заступник голови Драбівської РДА Рудик Людмила Михайлівна, начальник управління праці та соціального захисту населення Драбівської РДА Симоненко Ніна Михайлівна, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Драбівського району Кормаченко Олена Олександрівна, представники Михайлівської, Великохутірської та Драбівської  об’єднаних територіальних громад.

Під час зустрічі обговорено співпрацю об’єднаних територіальних громад з управлінням праці та соціального захисту населення.  

Значну увагу приділили питанню соціального захисту пільгової категорії населення та соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення.

Русланом Чикалом було наголошено на укладання угоди щодо співпраці між управлінням та об’єднаними територіальними громадами.

Довідково: Михаліською ОТГ у 2019 році на соціальний захист виділено кошти в сумі 97,5 тис. грн. та 35,0 тис. грн. - Великохутірською ОТГ.

« Повернутись