День пошани літніх людей на драбівщині

        1 жовтня з настанням теплої золотої осені у світі вже два десятиліття поспіль відзначається День людей похилого віку. В Україні День людей похилого віку, День ветерана святкують з 2005 року.

Сьогодні напередодні дня людей поважного віку відбулася зустріч у клубі «Надвечір’я» селища Драбів за участю голів первинних ветеранських організацій району, ветеранів сільськогосподарського виробництва, нагороджених державними відзнаками   та представників ради старійшин при голові районної ради.
В рамках заходу з словами привітань до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Дзега, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко, голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко.
Посадовці висловили щиру подяку за високу громадську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову держави, району.
До всіх привітань приєдналися народний ансамбль народної музики «Мальви» районного Центру культури і дозвілля та вокальні ансамблі ветеранів «Журавка» і «Оберіг». Учасники художньої самодіяльності подарували учасникам заходу улюблені задушевні пісні.

 

 

 

 

« Повернутись