Працюємо над розвитком молочного скотарства

На Драбівщині триває послідовна робота по реалізації обласної  Програми розвитку галузі молочного скотарства на 2010-2020 роки щодо передачі нетелів  багатодітним родинам в особисті селянські господарства. З початку реалізації Програми уже вручено 32 нетелі.
     23 вересня у селі Жорнокльови відбулася передача нетеля багатодітній родині Новодран.
     З нагоди цієї вагомої події голова районної державної адміністрації Сергій Поволоцький привітав родину Новодран і висловив переконання, що це буде суттєвою допомогою у їхньому господарстві, тим більше, що у сім`ї виховується троє дітей. Старший син Сергій Новодран проходить службу в Збройних силах України та на даний час перебуває в зоні проведення АТО.
     - Програма розвитку молочного скотарства є важливою частиною нашої спільної роботи з відродження села. Я впевнений, що незабаром нам вдасться відродити чисельність поголів`я великої рогатої худоби і Драбівщина поверне собі славу тваринницького центру району. Крім того, це шлях вирішення питання самозайнятості населення, зростання реального добробуту громадян, а районна влада всіляко сприятиме цьому, - зазначив Сергій Поволоцький.
     В знаковій події для жителів села взяли участь: начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  Віктор Хрущ, Жорнокльовівський сільський голова Григорій Миколаєнко, Великохутірський сільський голова Петро Пізняхівський (саме представники його громади - родина Шинкаренко, яка в 2012 році залучилася до реалізації Програми, виростила цього нетеля).