Працювали над визначенням шляхів економії бюджетних коштів.

Сьогодні під  керівництвом    першого  заступника голови районної держаної адміністрації Володимира  Лободи,  відбулася робоча нарада  за участю керівників, головних бухгалтерів та економістів установ бюджетної сфери, керівників енергопостачальних підприємств району та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
  Розглянуто питання про  стан  забезпеченості  бюджетних установ  видатками на оплату праці та розрахунків за спожиті енергоносії до кінця бюджетного року. Враховуючи обмеженість цьогорічного районного бюджету,  основним шляхом забезпечення належного функціонування об’єктів соціально - культурної сфери є використання усіх резервів щодо економії та підвищення ефективності використання коштів.
В ході  наради   заслухано пояснення керівників установ щодо  проблемних питань роботи галузей, пов’язаних із підготовкою до роботи в осінньо  – період,   та розглянуто можливі   джерела додаткового фінансування галузей для забезпечення першочергових потреб.
Враховуючи складну суспільно-економічну ситуацію в державі  та стан наповнення місцевих бюджетів   керівникам установ доручено   звернути особливу увагу  на забезпечення чіткого фінансового контролю за плануванням та використанням   бюджетних коштів.
-  В умовах, що склалися, першочерговим завданням влади є забезпечення безперебійного функціонування діючої мережі закладів,  підготовка їх  до опалювального сезону та проведення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії. Кожен керівник установи бюджетної сфери району несе персональну відповідальність за забезпечення виконання розроблених заходів по економії бюджетних коштів, - зауважив Володимир Лобода, підсумовуючи  засідання.

 

 

« Повернутись