Приклад ефективної співпраці місцевої влади, громади, небайдужих місцевих товаровиробників та підрядної організації

09 вересня підрядна організація ПП «Канів Граніт» завершила роботи з поточного дрібного ремонту на територіальній автодорозі державного значення Т-24-09 /М-03/ - Драбів – Золотоноша відповідно до тендеру, проведеного ДП «Служба автомобільних доріг у Черкаській області» від 03.05.2019.

Роботи здійснювалися в межах села Великий Хутір на умовах співфінансування районного (700,0 тис. грн.), сільського (200,0 тис. грн.), державного – ДП  «Служба автомобільних доріг у Черкаській області» (900,0 тис. грн.) бюджетів та коштів місцевих товаровиробників (400,0 тис. грн.).

Так загалом проведено робіт на загальну суму 2 200,0 тис. грн. Відремонтовано 5,1 тис. кв. м. найбільш аварійних та небезпечних ділянок автодороги.

Завдяки скоординованій та ефективній організації процесу районною адміністрацією, оперативності районної ради у прийнятті змін до програми державних доріг та районного бюджету, наполегливості Великохутірської громади, згуртованості місцевих товаровиробників та професіоналізму команди ПП «Канів граніт» результат не змусив себе довго чекати.

Гідний приклад для наслідування коли, об’єднавши спільні зусилля, вдається вирішувати гострі питання, що назріли роками!!!

Відділ економічного розвитку, торгівлі та
інфраструктури райдержадміністрації