Привітали випускників 2018-2019 навчального року

31 травня, святково вбрана Драбівська ДШМ гостинно відкрила двері для всіх охочих привітати випускників 2018-2019 навчального року. Цього року покидають стіни нашої школи учні: по класу хореографії - Жарков Андрій та Матвійчук Марія (викладач Нестеренко О.С.); по класу фортепіано - Власенко Данило, Усенко Марина (викладач Марунич Л.В.), Євстратенко Леся, Криволап Катерина (викладач Згуровська І.Ф.), Рибка Олег, Йоненко Софія (викладач Видовська Ю.І.); по класу сольного співу - Погоріла Катерина, Шкода Ольга (викладач Кукса І.О.), Комнатна Юлія (викладач Головань О.В.), Лисенко Валерія (викладач Кириченко Г.С.); по класу образотворчого мистецтва - Городинець Анна, Кисіль Олександр, Макарчук Мирослава, Мурашко Анастасія, Поляниця Дарина, Хвостик Анастасія, Шкода Ольга, Йоненко Софія (викладач Перехрест З.А.), Сириця Вікторія, Ізвук Катерина, Макота Костянтин (викладач Касьян Я.О.), Павлик Владислав, Дороднова Аміна (викладач Павлик М.К.), Шульженко Вадим (викладач Мірошник В.М.). До початку заходу всі гості з захопленням  оглядали випускні роботи учнів класу образотворчого мистецтва, робили фото на згадку. 

Традиційно вечір у великому залі РЦКД розпочався з оголошення наказу заступником директора Мазуром Віктором Семеновичем та вручення випускникам директором школи Кириченко Галиною Сергіївною свідоцтв про позашкільну освіту, похвальних листів за відмінне навчання та зразкову поведінку, грамот за активну участь у конкурсах, фестивалях, мистецьких заходах школи та району, після чого директор звернулася до випускників з добрим напутнім словом.

З привітанням і найкращими побажаннями до наших випускників, їхніх батьків, дирекції та викладачів школи звернулися шановні гості: заступник голови райдержадміністрації Рудик Людмила Михайлівна та начальник відділу культури райдержадміністрації Орел Світлана Іванівна. За багаторічну працю значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, за досягнуті успіхи учнів у навчанні, активну громадську позицію, зразкове виконання службових обов`язків та за результатами закінчення навчального року від начальника відділу культури почесні грамоти отримали викладачі: Згуровська І.Ф., Перехрест З.А., Нестеренко О.С., Кукса І.О., Павлик М.К., Видовська Ю.І.

Мудре слово наставника випускники почули від викладача по класу образотворчого мистецтва Перехрест З.А. Слова вдячності викладачам висловила випускниця по класу хореографії Матвійчук Марія. Від імені батьків виступила і вручила на згадку подарунок для школи мама випускниці Шкода Яніна Сергіївна. Завершувалася урочиста частина врученням директором школи Кириченко Г.С. листів-подяк батькам випускників.

Непомітно урочиста частина перейшла в концерт, який подарували всім присутнім випускники школи музичного відділу та класу хореографії. Свою майстерність у грі на роялі та електронному піаніно демонстрували випускники по класу фортепіано, чарівний вокал дарували випускники класу сольного співу, запальні танці виконували випускники по класу хореографії та зразковий ансамбль танцю «Дивоцвіт». Пісенні вітання приймали слухачі від учениці по класу сольного співу Гордової Вероніки. Завершували свято юні ведучі Петренко Анастасія та Ленда Катерина зворушливими  побажаннями для випускників: «Хай щастить вам, друзі, на берегах життя! Хай вмиваються ваші душі чистим теплом світанків! Хай доля вас не обходить! Хай ваші серця у радості болі чужі прощають! І чиста доріжка стелиться у ваше доросле мистецьке життя!»

Організаційний комітет ДШМ

« Повернутись