Про хід проведення в районі Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок"

Традиційно у вересні відділ освіти, служба у справах дітей,   проводять рейд "Урок" з метою виявлення дітей, які не приступили до навчання, у зв'язку з матеріальними труднощами або внаслідок невиконання батьками своїх батьківських обов'язків. На території району функціонує 32  загальноосвітні навчальні заклади, в яких навчається  2818 учнів, з них 56 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 42 дітей, які переселилися з тимчасово окупованих територій України або із території, де проходить антитерористична операція.
        Службою у справах дітей спільно з відділом освіти райдержадміністрації з  02 по 15 вересня   проводилась перевірка охоплення навчанням дітей школоповинного віку в 17 навчальних закладах. В кожній перевіреній загальноосвітній школі ведуться журнали відвідування уроків учнями  школи, журнали руху дітей та наявні особові справи на всіх дітей. Дітей, які неохоплені навчанням не виявлено.
Працівниками служби у справах дітей  та відділу освіти райдержадміністрації проведено обстеження  житлово-побутових умов проживання дітей у 28 сім’ях, які опинилися у складних  життєвих обставинах.
         З метою надання адресної допомоги щодо підготовки до нового навчального року осінньо - зимового періоду службою у справах дітей, відділом освіти райдержадміністрації, виконкомами сільських селищних рад, сільськогосподарськими підприємствами з 20серпня по 20 вересня  проведено благодійну акцію «У школу – з радістю», в ході якої виконкомами сільських, селищних рад, сільськогосподарськими підприємствами району надано допомогу в розмірі 12 800 гривень  дітям – сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.