Про заходи щодо відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку

      Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  спільно з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Драбівського району  здійснено ряд організаційних заходів щодо  забезпечення належного  відзначення в районі  Міжнародного дня людей похилого віку.
    Сьогодні на території району проживає 12 229 пенсіонерів, з них 3164 мають статус ветерана праці та 1 575 статус ветерана війни. Із загальної кількості ветеранів 175  інвалідів війни,    частина з них, а саме 1594 осіб –   особи, котрі потребують підтримки та постійної сторонньої допомоги.
     З метою відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана управлінням   розроблено відповідні заходи, спрямовані на посилення соціального захисту ветеранів та громадян похилого віку. Заходами передбачено організацію зустрічей ветеранів війни та праці, громадян похилого віку з представниками місцевих органів виконавчої влади та охорони здоров’я з метою розв’язання спільними зусиллями існуючих проблем.
     На виконання заходів проводиться додаткове обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів з метою визначення їх потреб і надання адресної соціально-побутової допомоги вдома. Внаслідок обстеження додатково взято на обслуговування відділення соціальної допомоги вдома 38 осіб, поселено до державних будинків-інтернатів 2 особи, до стаціонарного відділення територіального центру 8 осіб. 
     З  метою належного відзначення  Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, виконкомам сільських та селищних рад рекомендовіано провести додаткове обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів з метою визначення їх потреб і надання адресної соціально-побутової допомоги вдома. Особливу увагу звернути на тих громадян, які неспроможні самостійно проживати в зимових умовах та підготувати документи для поселення їх в будинки-інтернати та стаціонарні відділення територіального центру,відвідати довгожителів району, яким виповнилося 90 і більше років, надати їм всебічну допомогу у вирішенні їх матеріально-побутових умов проживання.
 
 
« Повернутись