Профілактична робота серед дітей.

         Правова освіта і правове виховання-це цілісна система, що охоплює всі сфери діяльності навчального закладу, сприяє вихованню правової свідомості, демократичних громадянських цінностей і поведінки всіх учасників освітнього процесу, передбачає використання практично-орієнтованих та інтерактивних методів навчання.
        Службою у справах дітей райдержадміністрації проводиться системна робота щодо підвищення рівня право виховної та профілактичної роботи серед дітей. Так, 24 квітня 2014 року службою у справах дітей райдержадміністрації проведено зустріч з учнями Безбородьківської загальноосвітньоосвітньої школи  І-ІІІ ступенів, під час якої спеціалістами служби прочитано лекцію на тему: «СТОП насильству». Роботою охоплено 28 осіб учнівської молоді.
        Цього ж дня завідувачем сектора з питань опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей райдержадміністрації проведено виїзний прийом громадян в с. Безбородьки та проведено вивчення роботи виконавчого комітету Безбородьківської сільської ради з питань опіки, піклування, соціального захисту дітей, профілактики їх правопорушень, запобігання дитячій бездоглядності. На прийом звернулася 1 особа по питанню літнього оздоровлення дитини.
 
 
 

 

« Повернутись