Профілактичні заходи

Для здійснення виховання дітей батьки наділяються батьківськими правами, тобто правом на особисте виховання своїх дітей. Нездійснення ними своїх прав тягне за собою повну їх втрату, або тимчасове позбавлення цих прав.

Так, 15 серпня 2019 року начальником служби у справах дітей спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було відвідано 9 сімей, в яких виховується 17 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в населених пунктах району: с. Яворівка, с. Ковалівка,     с. Шрамківка, с. Степанівка, с. Погреби. Під час візитів було встановлено, що нажаль, не всі батьки поліпшують умови для проживання дітей, їхні житлово-побутові умови потребують покращення, а саме ремонту та, в окремих сім’ях, прибирання.

В ході перевірки були складені акти обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей. Також перевірено забезпечення дітей сезонним одягом, збалансованим харчуванням та іграшками. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей та створення всіх необхідних умов для їх всебічного розвитку.