Проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» ДЖУРА

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2017 №1278 «Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 13.06.2012 №687 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 31.03.2014 № 276), наказу управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації  від 05.10.2017 №226 «Про проведення в 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та відповідного наказу відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації (від 12.10.2017 №200) - 12-13 травня 2018 року на території Золотоношківської та Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У грі взяли участь 6 роїв:
- «Хортиця» із Великохутірської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. С.А.Куниці,
- «Вільні козаки» із Драбівського НВК «Загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія ім. С.В.Васильченка»,
- «Рій імені Івана Богуна» із Золотоношківської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів,
- «Нащадки козаків» із Нехайківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка,
- «Орли» із Ковалівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»,
- «Славні запорожці» із Погребської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів.
     Програма проведення гри «Джура» включала заходи: на базі Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради (12.05) були проведені:
   1. Інтелектуальна - спортивна гра за методикою квестів «Пластун» з орієнтуванням на місцевості.
                 2. Туристсько-спортивна смуга перешкод.
                 3. Таборування (бівак).
                 4. Силове змагання «Перетягування линви».
                 5. Стрільба із пневматичної гвинтівки.
    На базі Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради (13.05)-
                 1. Інтелектуально-спортивна гра – вікторина «Відун».
                 2. Конкурс строю та пісні «Впоряд».
                 3.Надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого
                  «Рятівник».
                 4. Конкурс звітів про Добре діло.
                 5. Творчо-мистецький звіт «Ватра».
    У І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), за результатами балів, перемогу виборов «Рій імені Івана Богуна» із Золотоношківської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів (І місце), який представлятиме район в обласному етапі 26-30 травня 2018 року.
      ІІ місце – рій «Нащадки козаків» із Нехайківського  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка.
      ІІІ місце - рій «Хортиця» із Великохутірської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів імені С.А.Куниці.
      Учасники гри отримали масу вражень та емоцій, які залишаться в пам’яті дітей приємними спогадами.
       Привітала учасників та переможців районного етапу гри, вручила грамоти та подяки - Тамара Василівна Рудченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації.